Popularne rzeczowe prezenty ślubne – co wybrać?

nww24

Ślub to ważna uroczystość , z okazji której zwykle chcemy obdarować młodą parę w jakiś szczególny sposób. Choć nadal króluje pieniądz, to powoli wracamy do korzeni i kupujemy tradycyjne prezenty. Warto pogadać z młodymi, czego naprawdę potrzebują, lub do koperty dołączyć prezent-pamiątkę.

Komplet ręczników, szlafrok i bilet do Spa

Czasem największą wartością jaką możemy dać drugiemu człowiekowi jest czas, odpoczynek, wspomnienia. To obecnie bardzo popularny nurt wpisujący się w ideę społeczeństwa walczącego z konsumpcjonizmem. Czasem dobrze wiemy, że młodzi już mają bardzo dobrą sytuację materialną, ale z drugiej strony widzimy, że pracują na nią w szaleńczym pędzie. Dlaczego nie podarować im odpoczynku. Pięknie opakowany voucher do Spa do idealny pomysł na czas dla dwojga zakochanych w sobie ludzi. Możesz do tego dołączyć komplet ręczników, czy szlafroki, które zabiorą ze sobą, a po całym wypadzie będą dla nich miłą pamiątką. Takie artykuły możesz również personalizować, więc komplet ręczników może mieć komputerowo wyhaftowaną datę ślubu, imiona, czy jakiś wymowny cytat. Taki akcent, na pewno wzmocni skojarzenie ze ślubem i ze zwykłego przedmioty codziennego użytku, zrobi fajną pamiątkę.

Ekspres do kawy, robot kuchenny – praktyczność przede wszystkim

Obecnie na rynku dostępny jest cały szereg rozwiązań, które mają nam ułatwić życie. Jeżeli para, do której wybieracie się na wesele wiecznie odkłada zakup jakiegoś sprzętu, a jesteście przekonani, że o nim marzą, to im go kupcie. Co prawda możecie, im dać gotówkę, ale skoro odkładali taki nabytek wcześniej, to jest duża szansa, że będą to robić nadal, bo zawsze znajdą się ważniejsze wydatki, a pozorny drobiazg nadal pozostanie w strefie marzeń.

Wyjątkowa dekoracja do domu

Zakup elementu dekoracyjnego do domu młodych to świetny pomysł, ale tylko jeżeli dobrze znamy ich gust i widzieliśmy wcześniej wnętrza. W takiej sytuacji możemy zdecydować się na zakup wysokogatunkowego dywanu, który ociepli ich salon. Możemy też postawić na naturalną skórę lub futra jeżeli obdarowywani nie mają nic przeciwko. Świetnym i ponadczasowym pomysłem będzie też kryształowe lustro lub piękny obraz.

Next Post

Na czym polega tzw. opróżnianie mieszkań?

Opróżnienie mieszkania to proces, który, jak sama nazwa wskazuje, polega na usunięciu wszelkich przedmiotów i sprzętów z mieszkania. Przeprowadza się go w wielu różnorodnych sytuacjach. Jak wygląda opróżnienie mieszkania i czy można skorzystać przy tym z pomocy profesjonalnych usługodawców? Kiedy przeprowadza się opróżnienie mieszkania? Jest wiele okoliczności, w których konieczne […]
dezynsekcja łódź